Din virkesköpare

Din lokala kontakt i skogen

Hos oss träffar du virkesköpare med skogen i hjärtat och viljan att lyssna till dina behov och önskemål. Människor med god lokalkännedom och bred skoglig kunskap som kan som kan svara på de flesta frågor som rör skötsel och ägande och erbjuda bra lösningar för det just du behöver. Välj län för att  komma till virkesköparen närmast din skog!

Våra virkesköpare

Adam Holm

Virkesköpare Värmland
0702-47 15 59 adam.holm@storaenso.com

Forshaga, Kil samt del av Munkfors

Adam Gradén

Virkesköpare Dalarna
0702249685 adam.graden@storaenso.com

Leksand, Dala Floda, Nås, Järna.

Andreas Nord

Virkesköpare Värmland
0705619912 andreas.nord.ext@storaenso.com

Ekshärad, samt tf Övre Klarälvsdalen

Andreas Steineck

Virkesköpare Uppsala
0702584608 andreas.steineck@storaenso.com

Järlåsa, Bälinge, Björklinge, Storvreta

Andreas Lund

Virkesköpare Gävleborg
0702509857 andreas.lund@storaenso.com

Söderhamn, Hudiksvall

Anton Östman

Virkesköpare Uppsala, Stockholm
0702588266 Anton.ostman@storaenso.com

Enköping, Örsundsbro, Knivsta, Bålsta, Märsta, Norra Stockholm, Täby

Christer Sandberg

Virkesköpare Värmland
0703333035 christer.sandberg@storaenso.com

Torsby

Christian Thunell

Virkesköpare Jämtland
0730587636 christian.thunell@storaenso.com

Härjedalen

Conny Larsson

Virkesköpare Uppsala, Stockholm
0730828468 conny.larsson@storaenso.com

Östhammar, Knutby och Hallstavik

Daniel Johansson

Virkesköpare Värmland
0725505935 daniel.johansson@storaenso.com

Östra Säffle, Grums

Emil Walfridsson

Virkesköpare Södermanland
070-284 75 88 emil.walfridsson@storaenso.com

Emilie Björkman

Virkesköpare Dalarna
0701474755 emilie.bjorkman@storaenso.com

Falun

Emma Persson

Virkesköpare Gävleborg
0702341046 Emma.persson@storaenso.com

Ockelbo

Erik Olsson

Virkesköpare Dalarna
0703605277 erik.j.olsson@storaenso.com

Malung-Sälen, Vansbro, Mora, Orsa, Älvdalen

Hans Persson

Virkesköpare Gävleborg
0705761810 hans.e.persson@storaenso.com

S Bollnäs, V Söderhamn

Henrik Berglund

Virkesköpare Värmland
0702532792 henrik.berglund@storaenso.com

Norra Ny, Ambjörby

Henrik Larsson

virkesköpare Värmland
+46702799024 henrik.larsson@storaenso.com

Karlstad, Hammarö

Jakob Eriksson

Virkesköpare Västmanland, Uppsala
0705596230 jakob.x.eriksson@storaenso.com

Enköping, Västerås, Hallstahammar, Köping

Jakob Holmer

Virkesköpare Västmanland
070-201 79 87 jakob.holmer@storaenso.com

Norra Västmanland

Joakim Danielsson

Virkesköpare Dalarna
0761355617 joakim.danielsson@storaenso.com

Borlänge, Gagnef

Johan Edin

Virkesköpare Värmland
0722287755 johan.edin@storaenso.com

Östmark

Johan Larsson

Virkesköpare Värmland
070-208 12 91 johan.2.larsson@storaenso.com

Västra Säffle, Svanskog och Långserud.

Johan Silvemark

Virkesköpare Dalarna, Västmanland
0761295177 johan.silvemark@storaenso.com

Avesta, Hedemora, Fagersta, Norberg, Säter

Kajsa André

Virkesköpare Södermanland, Stockholm
070-082 38 86 kajsa.andre@storaenso.com

S Stockholm, Södermanland

Lars Berglund

Virkesköpare Gävleborg, Uppsala
0706517552 lars.berglund@storaenso.com

Tierp, Älvkarleby

Lars Nordin

Virkesköpare Uppsala
0706-985146 lars.x.nordin@storaenso.com

Tierp, Älvkarleby, Hållnäs

Leif Johansson

Virkesköpare Värmland
0706801813 leif.x.johansson@storaenso.com

Arvika, Brunskog och Klässbol

Lewi Köppler

Virkesköpare Dalarna
0762173835 lewi.koppler@storaenso.com

Mora, Orsa, Rättvik

Marcus Söderberg

Virkesköpare Dalarna
0730869620 marcus.soderberg@storaenso.com

Falun

Maria Janson

Virkesköpare Örebro
0725037440 maria.janson@storaenso.com

Hällefors, Ljusnarsberg, Ramsberg, Grängesberg

Mattias Andersson

Virkesköpare Värmland
0761028768 mattias.b.andersson@storaenso.com

Gunnarskog

Mattias Berglund

Virkesköpare Gävleborg
0761-391841 mattias.berglund@storaenso.com

Ovanåker

Magnus Andersson

Virkesköpare Dalarna
0700908085 magnus.2.andersson@storaenso.com

Säter, Hedemora

Magnus Löthgren

Virkesköpare Örebro
0761185411 magnus.lothgren@storaenso.com

Lindesberg, Fellingsbro, Arboga, Köping

Marie Claesson

Virkesköpare Värmland
0730365665 marie.claesson@storaenso.com

Eda

Martin Sjöberg

Virkesköpare Stockholm
070-2125123 martin.x.sjoberg@storaenso.com

Norrtälje, Norra Stockholm, Täby

Mattias Engman

Virkesköpare Gävleborg
0705597724 mattias.engman@storaenso.com

Norra Bollnäs

Molly Axelsson

Virkesköpare Dalarna
070-2838314 molly.axelsson@storaenso.com

Borlänge, Gagnef

Niklas Bergström

Virkesköpare Dalarna
0727335575 niklas.bergstrom@storaenso.com

Falun, Rättvik

Niklas Karlsson

Virkesköpare Västra Götaland
070-293 51 83 niklas.x.karlsson@storaenso.com

Bohuslän

Olof Fernström

Virkesköpare Uppsala
0730738914 olof.fernstrom@storaenso.com

Heby Tärnsjö

Oskar Nilsson

Virkesköpare Värmland
0761069735 oskar.nilsson@storaenso.com

Västra Sunne

Peter Stureson

Virkesköpare Uppsala
0706206899 peter.stureson@storaenso.com

Heby, Sala, Fjärdhundra, Huddunge, Österunda

Rasmus Karlsson

Virkesköpare Dalarna
0702-312016 rasmus.x.karlsson@storaenso.com

Ludvika, Nyhammar, Fredriksberg

Simon Carlsson

Virkesköpare Värmland
0738213563 simon.carlsson@storaenso.com

Filipstad, Hagfors, Storfors

Stefan Danielsson

Virkesköpare Västra Götaland
070-2162319 stefan.danielsson@storaenso.com

Dals-Ed, Färgelanda, Bäckefors

Tomas Carlsson

Virkesköpare Värmland
0705196300 tomas.carlsson@storaenso.com

Östra Sunne

Torbjörn Ameck

Virkesköpare Jämtland
0706446334 torbjorn.ameck@storaenso.com

Härjedalen, Berg

Victoria Widin

Virkesköpare Värmland
070-00 27 645 victoria.widin@storaenso.com

Älgå/Årjäng

Viktor Berg

Virkesköpare Dalarna
0702-04 29 76 viktor.berg@storaenso.com

Leksand, Rättvik

Kontakta virkesköpare

Den information du lämnar i formuläret används och lagras för att bearbeta din förfrågan och, om du har godkänt cookies, för att förbättra användarupplevelsen.

Ditt samtycke är frivilligt, och du kan när som helst välja att återkalla det. Detta gör du antingen genom att klicka på länken som finns i varje e-postutskick från Stora Enso, eller genom att kontakta Stora Enso i enlighet med vår sekretesspolicy. Stora Enso behandlar dina personuppgifter ansvarsfullt. Om du vill ha mer information kan du läsa vår sekretesspolicy. Observera att vi även spårar trafiken från vår e-postmarknadsföring.